Nasze forum ASG-Kupa

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-07-15 00:04:01

Bader

lubiem wielkie splufy

Skąd: stąd
Zarejestrowany: 2008-04-28
Posty: 99

Wyjazd na mazury "raz dwa trzy BUKA patrzy"

Ej ludzie, jako że do Lutego wyjazd niedługo, trza się poorganizować. Broni do asg tachać mi sie nie chce, zresztą ludzie i tak by nie chcieli grać. Więc mało  ma to wspólnego ze strzelaniem ale mam to w dupie. A pisze tu a nie nie na gronie bo jest lans:D
Z gratów które można zabrać, a które biorę ja:
ciuchy
śpiwór
karimata
pałatka wraz ze stelażem
menażka, manierka, niezbędnik
kuchenka esbit
pewnie jakaś latara
żarło, najlepiej w postaci konserw
saperka
coś do mycia, ręcznik
buty do chodzenia
jakiś bandaż, może z waszą pomocą uzbiera się apteczka
klapki (?)
sam namiotu nie mam więc nie biorę. jak tam się zapowiadają miejsca w namiotach i liczba osób jadących?
to tyle ode mnie:]


DAGA DAGA DAGA!

Offline

 

#2 2009-07-15 01:58:16

Kaczor

pałeczkowy siusiak

Zarejestrowany: 2008-04-28
Posty: 139

Re: Wyjazd na mazury "raz dwa trzy BUKA patrzy"

Ja mam Mrówę do namiotu więc z tym akurat lipa żeby kogoś jeszcze brać, sami rozumiecie. Może się uda załatwić drugi namiot od rodziców, taki większy z przedsionkiem i jedną sypialnią, już konkretny jest i można tam spokojnie się urządzić na miarę potrzeb 5-6 osób i w niewielkim ścisku możecie spać tam we 4 lub (5*) osób (*jak będą jakieś dupy do namiotu dla was :] ) nie będę wam pierdolił godzinami o tym, ale namiot jest nowy i nie byle gówniany więc uważać na niego w miarę stanu trzeźwości.

Co zabieram... no cóż plan zakłada że wezmę to:
ciuchy (2 pary krótkich i długich spodni, koszulek w opór) i MUNDUR
gacie
skarpetki
połatki
menaszkę, manierkę, jak ktoś nie ma to kubek chociaż wziąć i jakąś miskę.
sztućce najlepiej niech każdy bierze po widelcu i łyżce :]
śpiwór koniecznie bierzecie.
karimata szczerze mówiąc nie jest  wymagana aż nadto, spoko wystarczy żeby był jakiś koc na ziemię i na prawdę jest ok, a i nawet bez koca da radę na luzie spać.
glany, jakieś kapcie (klapki, sandały) i jeszcze jedne buty lekkie
rzeczy do higieny, pasta mydło ręcznik szczoteczka. dezodorant co by nie jebać aż TAK
jeśli chodzi o żarcie to zupki i jeszcze raz zupki z Radomia, konserwy mile widziane ale jest tam odpowiednio zaopatrzony sklep więc można równie dobrze kupić już na miejscu.
ogólnie trzeba przetrwać na polu namiotowym bez prądu i z wsią niedaleko. o tych rzeczach tyle


a teraz rzeczy komunalne niech każdy wpisuje jaką ma dostępność do nich i co może załatwić:

jeśli osób będzie jechać więcej niż 8, obstawałbym za drugą butlą z gazem... nawet jeśli okaże się że będziemy ją wieźć pełną z powrotem... Jedną butlę mogę wziąć ja, o ile mi ją dadzą starzy, ale to tak samo jak z namiotem trzeba dogadać
1 lub 2 saperki wystarczą w zupełności. Ja osobiście nie wiem czy posiadam takową tak więc Bader, skoro masz to bierz na 110%
dobrze by było gdyby ktoś zabrał siekierkę. tej nie mam na pewno...
latarki ze 2-3, i zajebiście by było gdyby chociaż jedna posiadała funkcję lampki nocnej jeśli rozumieta o czym mówię
ja chyba nie mam latarki, ale na wyjazd załatwię sobie przynajmniej taką zwykłą.

apteczka: podstawowe wyposażenie proponowałbym bez żadnych cudów, czyli plastry, parę opatrunków gazowych i ze 2 bandaże, mogę się spokojnie zrzucić na to chociaż chyba jeszcze ani raz nie były potrzebne na szczęście

chyba wszystko się kurwa naprodukowałem...

aha... i może ostro padać :]

Ostatnio edytowany przez Kaczor (2009-07-15 02:00:52)


Twoja stara sprawdzała czy bęben maszyny losującej jest pusty.

Mercenaries don't die. They just go to hell to regroup.

Offline

 

#3 2009-07-25 20:18:20

Lutek

Ssacz asg

Zarejestrowany: 2008-04-28
Posty: 69

Re: Wyjazd na mazury "raz dwa trzy BUKA patrzy"

Ja zabieram moj namiot(4-5osob) i palatki.Niech kazdy wezmie w miare mozliwosci dla siebie miejsce do spania-dla beznamiotowcow znajdzie sie kilka miejsc u innych.
Co do zarcia-kozi cyc ma calkowita racje-na miejscu jest sklep wiec z zarcia bierzemy tylko prowiant na pierwszy dzien-jezeli przyjedziemy pozno i nie bedzie czasu na pojscie do sklepu.
Stan osobowy bedzie na 100% ponad 8 osob-tak wiec 2 butle koniecznie.Pogadajcie ze starymi czy Wam dadza-ja biore na pewno jedna butle z 2-palnikowa kuchenka. Trzeba tez zabrac do tego ze 2 garnki i przydalaby sie patelnia-tym ja sie zajme. Saperki by sie ze 2 przydaly..Ja niestety zadnej nie posiadam. Za to wezme siekiere(jezeli ktos tez ma to niech wezmie bo moja jest CHUJOWA)
Apteczke-ja zabieram.Ale niech kazdy tez cos od siebie wezme-plastry czy wode utleniona.
Latarki-im wiecej tym lepiej.Ja zabiore taka mala ale dobrze dajaca no i przydalaby sie jakas wieksza "lampkowa" wlasnie.
O ciuchach nie gadam bo kazdy wie jak sie spakowac
Chyba na tyle jak narazie


MESS WHIT THE BEST-DIE LIKE THE REST
Siekiera carskiego sapera

Offline

 

#4 2009-07-31 22:04:01

Scorp

marek-koparek

Skąd: Albion
Zarejestrowany: 2008-04-28
Posty: 7
WWW

Re: Wyjazd na mazury "raz dwa trzy BUKA patrzy"

Kaczy...jakie frazesy... skarpetki.. gacie xD po co Ci ? xD


Jesli nie uda się za pierwszym razem.. Wezwij lotnictwo.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.domowewynalazki.pun.pl www.jediofapocalypse.pun.pl www.ikariam-gamma.pun.pl www.candykaa.pun.pl www.teji.pun.pl